Eotvos DSE Debrecen

Federata e Volejbollit e Kosovës

Weekend 04/05.12.2010 > podsumowanie
22

W Barbórkowy wieczór kolejne zwycięstwo odniosły III ligowe siatkarki UKS "MOSiR" Jasło. Na własnym boisku pokonały PBS Bank SANOCZANKA Sanok 3:1 (25:12, 19:25, 25:10, 25:11). Tradycyjnie tylko w jednym secie przeciwniczki nawiązały równorzędny pojedynek z naszym zespołem. Pozostałe sety to "gra do jednej bramki" w wykonaniu jaślanek.
UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Justyna Stadnicka, Natalia Chrzanowska, Agnieszka Ćwięka, Alicja Rak, Oliwia Czechowicz,
Katarzyna Martowicz (libero), oraz Dorota Korczykowska i Katarzyna Mikuś.
Trener: Adam Pasterz

Nie udał się debiut w rundzie finałowej kadetkom UKS "MOSiR" Jasło. W wyjazdowym meczu po wyrównanym pojedynku uległy  UKS I LO Łańcut 0:3 (25:17, 25:21, 27:25).
UKS "MOSiR" Jasło: Zuzanna Midura, Karolina Mitoraj, Gabriela Macek, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Angelika Rakoczy, Angelika Osiewalska (libero), Magdalena Michalska, Daria Pawluś, Anna Warchoł.
Trener: Leszek Wierzgacz

Dodane przez Maro dnia grudzień 04 2010 20:22:343185 Czytań - Drukuj