Weekend 15/16.10.2011 > podsumowanie
22U ubiegły weekend, zespół seniorek UKS „MOSiR” Jasło, w drugim meczu wyjazdowym III ligi zmierzył się w Łańcucie z drużyną UKS I LO Łańcut. Ambitna i poprawna gra naszego zespołu nie wystarczyła na uzyskanie dobrego wyniku. Gospodynie górowały lepszą organizacją i pewnością w prowadzeniu gry, co zdecydowało o wygraniu całego spotkania, a szczególnie I i III seta na przewagi.
UKS I LO Łańcut - UKS „MOSiR” Jasło
(25:23, 25:20, 29:27)

UKS „MOSiR” Jasło: Sara Michalec, Agnieszka Ćwięka, Gabriela Macek, Katarzyna Marcisz (kapitan), Anna Pociask, Karolina Mitoraj, Zuzanna Midura, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń (libero), Angelika Rakoczy, Karolina Jurusik.
Trener: Leszek Wierzgacz.

Turniejem w Dębowcu nasze kadetki rozpoczęły rundę eliminacyjną ligi kadetek. W piątek rozegrały dwa mecze z I i III zespołem San Pajda Łańcut. Nasze zawodniczki w obu spotkaniach wykazały dużą determinację i zaangażowanie dzięki temu odniosły dwa zwycięstwa. W spotkaniu z I zespołem San Łańcut udaną serią dziewięciu  zagrywek popisała się Karolina Jurusik .
San Pajda I Łańcut - UKS „MOSiR” Jasło
1:2 (13:25, 25:19, 8:15)
San Pajda III Łańcut - UKS „MOSiR” Jasło
0:2 (15:25, 22:25)
UKS „MOSiR” Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Marta Cichoń (kapitan), Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Angelika Rakoczy, Justyna Kosiba, Anna Warchoł, Magdalena Michalska, Gabriela Duda.
Trener: Leszek Wierzgacz.

Dodane przez Maro dnia październik 19 2011 17:35:033101 Czytań - Drukuj