Menu
Aktualności
Zespół/Wyniki
Osiągniecia
Historia
Treningi
Zarząd/Trenerzy
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
MECZ W Ja�le
III liga Kobiet
25.11.2017
16:00


FACEBOOK
UKS MOSiR Jasło

na facebooku
Polecane strony
Przyjaciele
ZS MLYNSKA Stropkov

S.C 1983 MUTTERSTADT

EKOGYMNAZIUM PRAHA

ZŠ VLADIVOSTOCKÁ PRAHA

Eotvos DSE Debrecen

Federata e Volejbollit e Kosovës

Weekend 05/06.11.2011 > podsumowanie
22Seniorki UKS „MOSiR” Jasło w kolejnym meczu ligowym spotkały się we własnej hali z zespołem PBS Bank SANOCZANKA Sanok. Po zaciętym pojedynku nasz zespół odniósł kolejne zwycięstwo 3:1 (25:19 25:12 20:25 25:19). Set  pierwszy dzięki wyrównanej i dokładnej grze całego zespołu zakończył się zwycięstwem gospodyń .W drugim secie, nasze zawodniczki zdecydowanie przyspieszyły grę. Dodatkowo skutecznie punktowały zagrywką Agnieszka Ćwięka i Gabriela Macek tak, że set zakończył się wysoką wygraną do 25:12.Widmo wygrania spotkania 3:0 przez zespół, oraz trudy rozegranych spotkań w godzinach  przedpopołudniowych  przez kadetki występujące w zespole seniorek, usztywniło cała drużynę i pomimo dokonanych przez trenera zmian w drużynie, nasze dziewczęta  nie były w stanie podjąć wyrównanej walki na siatce przegrywając seta. W secie czwartym gra się odwróciła .Nasz zespół mozolnie, z dużymi trudnościami zdobywał  kolejne punkty nie dając Sanoczance możliwości  wyjście na  prowadzenie do końca seta. W tej partii serią udanych zagrywek popisała się Katarzyna Marcisz.
UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Agnieszka Ćwięka, Anna Pociask, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Karolina Mitoraj, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń, Monika Frydrych, Karolina Jurusik, Angelika Rakoczy.
Trener: Leszek Wierzgacz


Turniejem w Krośnie kadetki zakończyły pierwsza rundę fazy eliminacyjnej o zakwalifikowanie się do grupy finałowej. W  pierwszym meczu spotkały się z UKS Gimnazjum Dębowiec wygrywając zdecydowanie 2:0 (25:11, 25:15). Set pierwszy to zdecydowana przewaga naszego zespołu. W drugim secie do stanu 12:12 toczyła się  wyrównana walka na siatce. Ten fragment meczu obfitował w szereg nie wymuszonych błędów popełnianych przez obie drużyny. Po uporządkowaniu gry przez nasze zawodniczki i skutecznej zagrywce Karoliny Mitoraj końcówka seta należała do UKS „MOSiR” Jasło. W wyjściowej szóstce w tym meczu dobre spotkanie rozegrała Justyna Kosiba. Mecz z drużyną gospodarzy rozpoczął się od spokojnej skutecznej gry do stanu 20:16. Od tego momentu cały zespół całkowicie stracił koncepcję gry, w konsekwencji  przegrał seta do 23. W drugim secie gra była prowadzona przy stałej przewadze naszych zawodniczek i pewnym zwycięstwem do 17. Set trzeci rozpoczął  się od wysokiego prowadzenia zawodniczek Karpat 5:0. Od tego momentu zaczęła się punktowa pogoń zawodniczek UKS „MOSiR” Jasło, tak że nasze zawodniczki doprowadziły do stanu 14:13. Niestety nie wykorzystały pierwszej piłki meczowej. Końcówka seta po dużych emocjach i dramaturgii spowodowanej błędnymi decyzjami sędziów przy kolejnych piłkach meczowych dla naszego zespołu zakończyła się zwycięstwem Karpat 21:19.
UKS „MOSiR” Jasło - Karpaty MOSiR Krosno
1:2 (23:25, 25:17, 19:21)
UKS „MOSiR” Jasło: Marta Cichoń (kapitan), Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Karolina Jurusik, Justyna Kosiba, Karolina Mitoraj, Angelika Osiewlska (libero), Monika Frydrych, Angelika Rakoczy, Anna Warchoł, Gabriela Duda, Magdalena Michalska.
Trener: Leszek WierzgaczDodane przez Maro dnia listopad 06 2011 18:50:113377 Czytań - Drukuj
Sponsorzy


Jasielskie portale
NAPISALI O NASCopyright © Jaslo4u.pl dla UKS MOSiR Jasło 2006