Weekent 12/13.10.2013 > podsumowanie
22

W mocno eksperymentalnym składzie rozpoczął III ligowe rozgrywki zespół seniorek UKS „MOSiR” Jasło. W pierwszym meczu, rozgrywanym w sobotnie popołudnie na hali MOSiR, nasz zespół przegrał z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek, zespołem AZS UR Rzeszów 0:3 (16:25, 19:25, 14:25). Byłe II ligowe zawodniczki występujące w zespole akademiczek zdecydowanie górowały w ataku i na zagrywce. Dobra gra w obronie i na bloku naszego zespołu spowodowała w miarę wyrównany pojedynek w secie I i II. Set III to zdecydowana przewaga bardziej doświadczonych i wyróżniających się wzrostem przeciwniczek.
UKS „MOSiR” Jasło: Justyna Kosiba (kapitan), Katarzyna Marcisz, Kinga Książek, Beata Kurczaba, Monika Frydrych, Magdalena Michalska, Angelika Osiewalska (libero), oraz Aleksandra Gądek, Adriana Skuba.

W niedzielę, młodziczki UKS „MOSiR” Jasło rozegrały swoje kolejne ligowe mecze. Na Sali II LO Jasło, w pierwszym spotkaniu zmierzyły się z UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl, pokonując swoje przeciwniczki 2:0 (25:12,2 5:8). Jaślanki świetnie radziły sobie w każdym elemencie gry. Szczególnie dominowały mocną i skuteczną zagrywką. Podobny przebieg miał drugi mecz rozgrywany przez nasze zawodniczki z zespołem MUKS Olimp Czudec. Od samego początku jaślanki zyskały olbrzymią przewagę dzięki zagrywce Darii Pykosz. Pierwszy set zakończył się miażdżącym wynikiem 25:2. W drugim secie przeciwniczki zmobilizowały się i zaczęły atakować jaślanki, lecz nasz zespół skoncentrował się i zwyciężyły 25:14, a tym samym wygrał cały mecz 2:0.
UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Anna Dzik, Gabriela Juszczyk, Daria Pykosz, Aleksandra Michalec, Ewelina Gomułka, Weronika Kosiba (libero), oraz Izabela Dąbrowska, Renata Szary, Anna Pec.

Dodane przez Maro dnia październik 14 2013 10:25:143385 Czytań - Drukuj