Składy - sezon 2015/2016
14Rozpoczyna się nowy siatkarski sezon. Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło wystąpi w sezonie 2015/2016 we wszystkich grupach rozgrywkowych. Do gry w poszczególnych kategoriach wiekowych zgłoszone zostały zawodniczki:

PODKARPACKA LIGA MŁODZICZEK
Julia Adam, Joanna Bernacka, Kamila Cholewiak, Aleksandra Filip, Katarzyna Filipek, Gabriela Karamon, Karolina Kopera, Aleksandra Michalec, Julia Myśliwiec, Emilia Osika, Daria Pykosz, Julia Warchoł,.
Trener: Leszek Wierzgacz.

PODKARPACKA LIGA KADETEK
Martyna Bek, Kinga Buba, Zuzanna Chrzanowska, Izabela Dąbrowska, Anna Dzik, Ewelina Gomułka, Weronika Kosiba, Angelika Kozioł, Joanna Kurek, Patrycja Maczuga, Aleksandra Michalec, Karolina Przewoźnik, Daria Pykosz, Agata Samborska, Natalia Setlak, Renata Szary, Martyna Trojan, Natalia Wolan.
Trener:
Tomasz Janusz

PODKARPACKA LIGA JUNIOREK
Kinga Buba, Anna Dzik, Aleksandra Gądek, Monika Jędrzejczyk, Kinga Książek, Patrycja Maczuga, Aleksandra Michalec, Magdalena Michalska, Karolina Przewoźnik, Daria Pykosz, Adrianna Skuba, Martyna Trojan, Monika Zając.
Trener: Adam Pasterz

PODKARPACKA LIGA SENIOREK – III Liga
Marzena Brągiel, Anna Dzik, Aleksandra Gądek, Angelina Golba, Dorota Jasionowicz, Justyna Kosiba, Kinga Książek, Katarzyna Marcisz, Aleksandra Michalec, Magdalena Michalska, Joanna Pasterz, Karolina Przewoźnik, Adrianna Skuba, Martyna Trojan, Monika Zając.
Trener: Adam Pasterz

Dodane przez Maro dnia październik 03 2015 08:11:352642 Czytań - Drukuj