ZŠ VLADIVOSTOCKÁ PRAHA

Eotvos DSE Debrecen

Federata e Volejbollit e Kosovës

Weekend 03/04.10.2015 > podsumowanie
11Kolejny dobry wynik zanotowały  kadetki UKS „MOSiR” Jasło. Jaślanki rozgrywały swoje mecze ligowe w Niwiskach, podejmując zespoły UKS NIWA Niwiska, oraz UKS OLIMP Czudec. Ubiegłoroczne półfinalistki Mistrzostw Polski w kategorii Młodziczek pewnie pokonały zespół UKS NIWA Niwiska, w setach 2:0 (25:8, 25:12)
Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka jasielskiej ekipy, oraz skutecznie wyprowadzony atak po dobrym przyjęciu. Między innymi te elementy gry pozwoliły jasielskiej drużynie na gładkie zwycięstwo w tym pojedynku.
Drugi pojedynek z drużyną UKS OLIMP Czudec rozpoczął się od wysokiego prowadzenia w pierwszej partii jasielskiego zespołu. Skutecznie grający zespół UKS „MOSiR” Jasło bez problemów wygrał pierwszego seta 25:12. Drugi set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia ekipy UKS OLIMP Czudec. Jaślanki wyszły na drugiego seta wyraźnie rozluźnione, a ambitnie grający zespół OLIMPU Czudec konsekwentnie budował przewagę punktową. Jasielski zespół odrobił stratę w końcówce seta, niestety kilka błędów własnych doprowadziło ekipę OLIMPU do zwycięstwa w tej partii (25:20).
Tie-break rozpoczął się od dobrej gry w elemencie zagrywki naszego zespołu, Nasz zespół wrócił do świetnej gry z pierwszej partii, kontrolując przebieg całego seta. Skuteczna gra w przyjęciu Patrycji Maczugi (libero), oraz w ataku Darii Pykosz, Aleksandry Michalec i Eweliny Gomułki przyniosła zwycięstwo w tym secie (15:11), a w całym meczu 2:1.

UKS „MOSiR” Jasło: Aleksandra Michalec (kapitan), Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, Martyna Trojan, Weronika Kosiba, Patrycja Maczuga (libero), oraz Karolina Przewoźnik, Agata Samborska, Martyna Bek, Natalia Wolan.
Trener: Tomasz Janusz

Dodane przez Maro dnia październik 04 2015 20:06:012461 Czytań - Drukuj