Weekend 03/04.10.2015 > podsumowanie
11Kolejny dobry wynik zanotowały  kadetki UKS „MOSiR” Jasło. Jaślanki rozgrywały swoje mecze ligowe w Niwiskach, podejmując zespoły UKS NIWA Niwiska, oraz UKS OLIMP Czudec. Ubiegłoroczne półfinalistki Mistrzostw Polski w kategorii Młodziczek pewnie pokonały zespół UKS NIWA Niwiska, w setach 2:0 (25:8, 25:12)
Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka jasielskiej ekipy, oraz skutecznie wyprowadzony atak po dobrym przyjęciu. Między innymi te elementy gry pozwoliły jasielskiej drużynie na gładkie zwycięstwo w tym pojedynku.
Drugi pojedynek z drużyną UKS OLIMP Czudec rozpoczął się od wysokiego prowadzenia w pierwszej partii jasielskiego zespołu. Skutecznie grający zespół UKS „MOSiR” Jasło bez problemów wygrał pierwszego seta 25:12. Drugi set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia ekipy UKS OLIMP Czudec. Jaślanki wyszły na drugiego seta wyraźnie rozluźnione, a ambitnie grający zespół OLIMPU Czudec konsekwentnie budował przewagę punktową. Jasielski zespół odrobił stratę w końcówce seta, niestety kilka błędów własnych doprowadziło ekipę OLIMPU do zwycięstwa w tej partii (25:20).
Tie-break rozpoczął się od dobrej gry w elemencie zagrywki naszego zespołu, Nasz zespół wrócił do świetnej gry z pierwszej partii, kontrolując przebieg całego seta. Skuteczna gra w przyjęciu Patrycji Maczugi (libero), oraz w ataku Darii Pykosz, Aleksandry Michalec i Eweliny Gomułki przyniosła zwycięstwo w tym secie (15:11), a w całym meczu 2:1.

UKS „MOSiR” Jasło: Aleksandra Michalec (kapitan), Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, Martyna Trojan, Weronika Kosiba, Patrycja Maczuga (libero), oraz Karolina Przewoźnik, Agata Samborska, Martyna Bek, Natalia Wolan.

Dodane przez Maro dnia październik 04 2015 20:06:012461 Czytań - Drukuj