KS Wisłoka Dębica - UKS "MOSiR" Jasło
0:3 (15:25, 11:25, 14:25)
WYNIKI, TABELA

PODKARPACKA LIGA KADETEK
W dwumeczu w Dębicy, kadetki UKS „MOSiR” Jasło odniosły dwa zwycięstwa z UKS Kępa. W pierwszym spotkaniu z II zespołem nasze siatkarki bezproblemowo odniosły szybko
przekonywujące zwycięstwo. Mecz z pierwszym zespołem gospodyń zawodniczki UKS-u zaczęły mało skoncentrowane, po błędach w przyjęciu pozwoliły zawodniczkom Kępy na
objęcie prowadzenia. Po długiej serii skutecznych zagrywek Aleksandry Michalec szybko nadrobiły straty i zdecydowanie dominowały na boisku. W drugim secie miejscowe tylko na początku były  w stanie dotrzymywać kroku naszym zawodniczkom. Nie potrafiły skutecznie bronić się przed atakami ze skrzydeł Darii Pykosz i Aleksandry Michalec. Same popełniały  błędy w ataku nieskutecznie forsując grę z szóstej strefy. Lepsza organizacja gry w całym meczu była wyraźnie po stronie naszego zespołu.
UKS Kępa Dębica II - UKS „MOSiR” Jasło
0:2 (6:25, 9:25)
UKS Kępa Dębica - UKS „MOSiR” Jasło
0:2 (15:25, 15:25)
UKS „MOSiR” Jasło: Kinga Buba,Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec (kapitan), Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Martyna Trojan, Patrycja Maczuga (libero), Natalia Wolan, Izabela Dąbrowska, Karolina Przewoźnik, Renata Szary (libero).
Trener: Leszek Wierzgacz

PODKARPACKA LIGA MŁODZICZEK
Udanie zaliczyły wyjazdowe spotkania w Jarosławiu nasze siatkarki odnosząc dwa zwycięstwa. W pierwszym meczu z drugim zespołem SOS San Pajda nie potrzebowały specjalnie się angażować aby zaliczyć wygraną.
Mecz z pierwszym zespołem San Pajda zaczęły bojaźliwie. Gospodynie od początku seta wyszły na prowadzenie uzyskując 2-4 punktową przewagę. Obraz gry uległ zmianie po dwukrotnie skutecznym bloku Juli Warchoł na liderce Sanu M.Gorzkiewicz. Od tego momentu nasz zespół zaczął grać odważnie i odrobił straty  doprowadzając do stanu po 17. Teraz w drużynie miejscowych nastąpiło rozprężenie, co skutecznie wykorzystały
zawodniczki UKS-u punktując zagrywką Aleksandry Michalec i Karoliny Kopera. Drugi set
nasze zawodniczki rozpoczęły dobrze wychodząc od razu na prowadzenie, którego nie oddały do końca tej partii. Gospodynie miały duże trudności w przyjęciu zagrywki. Po udanej serii zagrywek Karoliny Kopery, Darii Pykosz i Juli Adam nasze zawodniczki zdobywały bezpośrednio punkty, lub skutecznie z kontrataku po błędach w przyjęciu zawodniczek